Įvyko „Skaidrumo akademijos“ mentorių susitikimas

Spalio 6 d.  Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) įvyko „Skaidrumo akademijos“ organizatorių – STT ir „Skaidrumo akademijos“ mentorių susitikimas. Susitikimo metu su mentoriais aptarta ekspertinės pagalbos „Skaidrumo akademijos“ dalyviams eiga, kylantys iššūkiai ir galimi jų sprendimo būdai.

Susitikimo metu aptarti šie esminiai aspektai:

  • Šiuo metu „Skaidrumo akademijoje“ yra 31 dalyvis, kuris išreiškė norą gauti ekspertinę pagalbą ir kurti korupcijai atsparią aplinką.
  • Mentoriai  – tai savanoriškais pagrindais veikiantys profesionalai, kurie padeda parinkti pagal dalyvių poreikį orientuotas antikorupcines priemones, teikia konsultacijas ir metodinę pagalbą, dalijasi gerąja patirtimi.
  • Mentoriai aktyviai dirba su jiems priskirtais dalyviais, vyksta reguliarūs susitikimai, kuriamos antikorupcinės politikos, diegiamos korupcijos prevencijos priemonės.
  • Svarbu, kad dalyviai būtų aktyvūs, skirtų pakankamai resursų darbui su mentoriais, taip pat imtųsi iniciatyvos ne tik rengiant tvarkas, bet ir rūpintųsi realiu jų įgyvendinimu.
  • „Skaidrumo akademijos“ dalyviai gauna ne tik paskirto mentoriaus ekspertinę pagalbą, bet, esant poreikiui, gali gauti ir kitų ekspertų reikalingą pagalbą.

Prisijungti prie „Skaidrumo akademijos“ iniciatyvos galima bet kuriuo metu, užpildžius dalyvio anketą.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!