Kviečiame dalyvauti skaidrumo inovacijų hakatone

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba ir Vilniaus šilumos tinklai organizuoja tarptautinį skaidrumo inovacijų hakatoną – Integrity Hackathon. Tai dviejų etapų hibridinis renginys subursiantis mąstytojus iš viso pasaulio ieškoti inovatyvių idėjų skaidresnės Europos kūrimui.

Pirmasis etapas – virtualus renginys iš Vilniaus, kuris vyks 2022 m. rugsėjo 29–30 d. Jo metu skaidrumo entuziastai ir ekspertai, IT industrijos, mokslo, viešojo valdymo, socialinių sričių mokslinę veiklą vykdantys tyrėjai, teisininkai, studentai susirinks virtualioje erdvėje ir spręs šių dienų skaidrumo iššūkius komandose iki 5 žmonių.

Tris geriausias idėjas atrinks komisija ir jos pateks į finalą, vyksiantį Vilniuje 2022 m. lapkričio 11 d. Finale geriausia idėja pelnys nugalėtojų titulą bei 15 000 Eur prizą pasirinktiems nuotoliniams kursams prestižiniuose pasaulio universitetuose.

Šis skaidrumo inovacijų hakatonas subūrė plačią mentorių ir skaidrumo ekspertų komandą, kurie bendradarbiaus, konsultuos komandas, siekiančias sukurti inovatyviausias bei pažangiausias idėjas ir sprendimus.

Daugiau informacijos apie iššūkius ir registracijos formą rasite oficialioje hakatono svetainėje: https://integrityhackathon.chc.lt

Kviečiame prisijungti, diskutuoti su ekspertais ir pasiūlyti savo sprendimus skaidresnei Europai kurti!