Kviečiame į „Skaidrumo akademijos“ renginį apie viešuosius ir privačius interesus

Kviečiame valstybės ir savivaldybių institucijų ir valdomų įmonių atstovus dalyvauti „Skaidrumo akademijos“ organizuojamoje nuotolinėje diskusijoje „Viešieji ir privatūs interesai – kas tai ir kaip juos valdyti?“, kuri vyks 2021 m. gegužės 4 d., 10 val.

Diskusijos metu pranešimus skaitys ir gerąja praktika dalinsis Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos Prevencijos skyriaus vadovė Virginija Aleksejūnė, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus projektų vadovė Ingrida Kalinauskienė, Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos atstovas Linas Zasimavičius, Lietuvos transporto saugos administracijos Teisės ir rizikų valdymo skyriaus patarėja Laura Baltulienė ir VĮ „Registrų centras“ Prevencijos departamento vadovas Giedrius Cininas. Renginį moderuos – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.

Numatoma renginio trukmė – 1,5-2 val.

Tai jau 5-asis „Skaidrumo akademijos“ gerosios patirties apsikeitimo renginys. Ankstesniuose renginiuose apie antikorupcinės politikos kūrimą viešosiose įstaigose ir savivaldybėse, dovanų politiką ir viešuosius pirkimus dalyvavo daugiau nei 800 viešojo ir privataus sektorių atstovų.

https://skaidrumoakademija.lt/wp-content/uploads/2021/04/Vienlapis-SA-geguzes-4-d-1024x858.png

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!