Renginyje bus aptariami skaidraus Lietuvos verslo vystymo užsienyje principai

Kviečiame dalyvauti „Skaidrumo akademija“ organizuojamame nuotoliniame renginyje „Skaidraus Lietuvos verslo vystymo užsienyje principai“, kuris vyks 2021 m. spalio 28 d., 13.30 val. Šis renginys skirtas Lietuvos verslo įmonių, veikiančių užsienyje, atstovams.

Renginio pradžioje Užsienio reikalų ministerijos atstovas trumpai apžvelgs Lietuvos diplomatinių atstovybių ir užsienyje veikiančio Lietuvos verslo bendradarbiavimo galimybes ir praktinę naudą. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovas pristatys parengtas rekomendacijas užsienyje veikiantiems verslo subjektams, kaip atpažinti ir reaguoti į korupcijos apraiškas. Taip pat, renginyje pranešimus skaitys, aktualiausią informaciją ir gerąją patirtį apie rizikų valdymą vystant verslą užsienio valstybėse pristatys iniciatyvos „Baltoji banga“, UAB „Vičiūnų grupė“ ir UAB „SBA grupė“ atstovai. 

Pranešimus skaitys:

Linas Zasimavičius – Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos atstovas;

Ieva Lapeikienė – iniciatyvos „Baltoji banga“ vadovė;

Rolandas Terminas – prevencijos vadovas, UAB „Vičiūnai grupė“;

Karolis Šiugžda –  vyriausiasis teisininkas, UAB „Vičiūnai grupė“.;

Adrijus Žymančius – rizikų valdymo vadovas, UAB „SBA grupė“.

Renginį moderuos – Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovas Edvinas Chorostinas. Nuotolinis renginys vyks per „MS Teams“ platformą, numatoma trukmė – 2 val. Į renginį kviečiame registruotis iki spalio 27 d. užpildant šią anketą:  https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/skaidrus_verslas_uzsienyjeNuorodą į renginį išsiųsime registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Nuorodą į renginį rasite čia