Skaidrumo akademijos renginyje bus kalbama apie skaidrius viešuosius pirkimus

Kviečiame dalyvauti „Skaidrumo akademija“ organizuojamame nuotoliniame renginyje „Skaidrumas pirkimo inicijavimo etape“, kuris vyks 2021 m. lapkričio 29 d., 10 val. Šis renginys skirtas Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų atstovams ir visiems, savo veikloje susiduriantiems su viešaisiais pirkimais.

Šiuo metu itin daug kalbama apie viešųjų pirkimų specialistų kompetencijų svarbą. Tai apima ne tik reikalingų žinių ir įgūdžių įgijimą bei tobulinimą, bet ir profesinio sąžiningumo ugdymą – šių komponentų visuma turi reikšmingą įtaką sėkmingam viešų pirkimų įgyvendinimui.

Renginio metu bus pristatytos praktinės situacijos, kurios atspindi esmines su skaidrumo užtikrinimu susijusias pirkimų vykdytojų klaidas pirkimo planavimo, inicijavimo etapuose, ir neretai nulemiančias tolesnį pirkimo organizavimą. Savo įžvalgas ir patarimus pateiks Viešųjų pirkimų tarnybos, VšĮ CPO LT (Centrinės perkančiosios organizacijos) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovai:

  • Ramutis Prišmantas, Viešųjų pirkimų tarnybos Priežiūros skyriaus vedėjas;
  • Vaida Vaitkevičiūtė-Daugvilė, VšĮ CPO LT direktoriaus pavaduotoja;
  • Domantas Lukauskas, Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos Korupcijos rizikos skyriaus viršininkas.

Renginį moderuos Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vilius Kuzminskas. Nuotolinis renginys vyks per „MS Teams“ platformą, numatoma trukmė – 2 val. Į renginį kviečiame registruotis iki lapkričio 26 d. 16 val. užpildant šią anketą. Nuorodą į renginį išsiųsime registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu.