„Skaidrumo akademijos“ veikloje – 50 dalyvių     

„Skaidrumo akademijos“ dalyvių skaičius auga, nuo metų pradžios prie iniciatyvos prisijungė dar 9 institucijos: Molėtų rajono savivaldybės administracija, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, UAB „Grinda“, VĮ Žemės ūkio duomenų centras, VšĮ Trakų ligoninė, VšĮ „Lietuvos antidopingo agentūra“, VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ ir Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla. Šiuo metu „Skaidrumo akademijos“ veikloje – 50 dalyvių.

Tarp šiuo metu esančių 50 viešojo sektoriaus dalyvių yra: 3 – ministerijos, 11 – Vyriausybei ir ministerijoms pavaldžių įstaigų, 4 – valstybės valdomos įmonės, 4 – teismai, 9 – savivaldybės ir joms pavaldžios įstaigos, 7 – savivaldybės valdomos įmonės, 9 – viešosios įstaigos bei 3 – savarankiškos įstaigos. Detalesnę informaciją apie dalyvius ir jiems priskirtus mentorius rasite čia.

„Skaidrumo akademijos“ struktūra yra dinamiška ir nuolat kintanti.  Kasmet yra stebima dalyvių pažanga diegiant antikorupcinius standartus ir taikant korupcijos prevencijos priemones. Didžiausią pažangą pasiekusiems dalyviams siūloma tapti iniciatyvos mentoriais, pasidalinti savo patirtimi ir padėti kitoms organizacijoms kurti korupcijai atsparią aplinką. Pastaruoju metu mentorių komandą papildė 4 buvę „Skaidrumo akademijos“ programos dalyviai. Praėjusiais metais „Skaidrumo akademiją“ baigė 11 dalyvių, šiemet birželį – 6, iš viso iniciatyvą baigusių – 17.

Praėjusiais metais „Skaidrumo akademija“ praplėtė savo veiklą – dabar iniciatyvos veikloje gali dalyvauti ne tik viešojo sektoriaus organizacijos, bet ir verslas bei mokytojai. Viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos, kurios yra pasiryžusios aktyviai kurti skaidrią aplinką ir norėtų tapti „Skaidrumo akademijos“ dalyvėmis, kviečiamos užpildyti anketą.

Mokytojai, norintys dalyvauti „Skaidrumo akademijos“ veikloje, turėtų registruotis čia. Mokytojų mentorystės ciklo trukmė yra 9 mėnesiai, programa vyksta kiekvienais mokslo metais. Praėjusį sezoną programoje dalyvavo 10 mokytojų.

Taip pat laukiame iniciatyvos iš tų, kurie norėtų tapti „Skaidrumo akademijos“ mentoriais – jei esate sukaupę antikorupcinės aplinkos kūrimo patirties ir norite ja pasidalinti su kitais, susisiekite el. paštu info@skaidrumoakademija.lt.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!