„Skaidrumo akademijos“ veikloje – jau 52 dalyviai

„Skaidrumo akademija“ dalyvių skaičius auga, per pastaruosius ketverius mėnesius prie iniciatyvos prisijungė dar 9 institucijos: Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Nacionalinė teismų administracija, VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Šiaulių miesto savivaldybės administracija, Mažeikių rajono savivaldybės administracija, Telšių rajono savivaldybės administracija, Plungės rajono savivaldybės administracija, SĮ „Plungės būstas“ ir Jasiuliškių socialinės globos namai. Šiuo metu Skaidrumo akademijos veikloje – 52 dalyviai, vien šiais metais prisijungė 17 dalyvių.

Iš šiuo metu esančių 52 dalyvių: 4 – ministerijos, 13 – Vyriausybei ir ministerijoms pavaldžių įstaigų, 9 – valstybės valdomos įmonės, 3 – teismai, 7 – savivaldybės, 9 – savivaldybės valdomos įmonės, 6 – viešosios įstaigos bei 1 – savarankiška įstaiga. Detalesnę informaciją apie dalyvius ir jiems priskirtus mentorius rasite čia.

„Skaidrumo akademijos“ struktūra yra dinamiška ir nuolat kintanti – šiais metais bus vertinamas pirmųjų dalyvių progresas diegiant antikorupcinius standartus ir taikant korupcijos prevencijos priemones. Didžiausią pažangą pasiekusiems dalyviams bus siūloma tapti iniciatyvos mentoriais, pasidalinti savo patirtimi ir padėti kitoms organizacijoms kurti korupcijai atsparią aplinką.

Šios iniciatyvos dalyviai – ministerijos, savivaldybės, valstybės, savivaldybių institucijos ir jų valdomos įmonės bei kiti viešojo sektoriaus subjektai, įsitraukia į projektą savo noru siekdami sustiprinti savo antikorupcinę sistemą. Dalyviai yra pagrindiniai projekto naudos gavėjai, kurie gauna metodinę pagalbą bei tarpusavyje dalijasi gerąja patirtimi kuriant korupcijai atsparią aplinką.

Nuo šių metų „Skaidrumo akademija“ praplėtė savo veiklą – dabar iniciatyvos veikloje gali dalyvauti ne tik viešojo sektoriaus organizacijos, bet ir verslas bei mokytojai. Viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos, kurios yra pasiryžusios aktyviai kurti skaidrią aplinką ir norėtų tapti „Skaidrumo akademijos“ dalyvėmis, kviečiame užpildyti anketą. Mokytojai, norintys dalyvauti Skaidrumo akademijos veikloje, turėtų registruotis čia. Taip pat laukiame iniciatyvos iš tų, kurie norėtų tapti „Skaidrumo akademijos“ mentoriais – jei esate sukaupę antikorupcinės aplinkos kūrimo patirties ir norite ja pasidalinti su kitais, susisiekite – info@skaidrumoakademija.lt.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!