Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) kovo 25 d. organizuoja virtualią diskusiją „Kaip paskatinti skaidrumo kūrimą viešajame sektoriuje? Įvairių sektorių galimybės ir Lietuvos patirtis įgyvendinant „Skaidrumo akademijos“ projektą“.

Ši diskusija yra viena iš sudedamųjų Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) organizuojamo Pasaulinio antikorupcijos ir skaidrumo forumo dalių.

Šios sesijos dalyviai diskutuos apie „Skaidrumo akademijos“ pažangą nuo jos įkūrimo 2020 m. ir ateities tikslus. Diskusijoje dalyvaus:

  • Darius Kuliešius – Respublikos Prezidento vyriausiasis patarėjas;
  • Žydrūnas Bartkus – STT direktorius;
  • Elanas Jablonskas – Teisingumo viceministras;
  • Sergejus Muravjovas – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas;
  • Aurimas Navys – „Skaidrumo akademijos” ekspertų AB „Ignitis grupė” Verslo saugos vadovas.

Diskusiją moderuos STT direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė.

Anglų kalba vyksianti nuotolinė diskusija planuojama 10.30–12 val.

EBPO Pasaulinis antikorupcijos ir skaidrumo forumas (GACIF-2021), kurio metu vyks ši diskusija, yra turbūt didžiausias pasaulinis renginys skaidrumo ir antikorupcijos tema, kasmet sutraukiantis tūkstančius dalyvių iš viso pasaulio.

Šiais metais kovo 23-25 d. pirmą kartą virtualiame formate vyksiantis Forumas analizuos naujas korupcijos rizikas, iššūkius ir galimybes, iškilusias COVID-19 kontekste, taip pat ieškos novatoriškų sprendimų, reikalingų sąžiningai valdyti ir vykdyti verslą bei kovoti su korupcija krizės metu.

Forumas kvies viešąjį sektorių, verslo lyderius, politikos formuotojus, kovos su korupcija ekspertus ir praktikus, pilietinės visuomenės atstovus ir akademikus sutelkti dėmesį į pasitikėjimo ir sąžiningumo svarbą dabartinėje krizėje ir už jos ribų, kuriant atsparesnę ir skaidresnę ateitį.

Lietuva pirmą kartą dalyvauja šiame pasauliniame renginyje su savo atskiros temos sesija.

Registruotis į STT organizuojamą Forumo sesiją apie Skaidrumo akademiją galite čia. Užsiregistravusiems į renginį bus atsiųsta prisijungimo prie nuotolinės sesijos nuoroda.

Registruotis į Pasaulinį antikorupcijos ir skaidrumo forumą galite čia.

Pasaulinio antikorupcijos ir skaidrumo forumo darbotvarkė.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!