Viešojo sektoriaus atstovai, dirbantys su korupcijos rizikomis savo įstaigose, kviečiami į nuotolinį renginį

Kviečiame į iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotolinį renginį „Rizikų valdymas: galimybės kuriant korupcijai atsparią aplinką“, kuris vyks lapkričio 15 d. 10.00 val. Renginyje kviečiame dalyvauti viešojo sektoriaus subjektų atstovus ir už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingus asmenis ir darbuotojus, kuriems priskirtos šios funkcijos.

Renginio metu AB „Litgrid“ atstovė Gintarė Rastenė pristatys pranešimą apie rizikas, jų valdymą bei valdymo naudą, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovas Domantas Lukauskas pristatys atnaujintas korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo ir jo atlikimo tvarkos rekomendacijas, o rizikų valdymo organizacijose patirtimi, kuriant korupcijai atsparią aplinką, pasidalins VĮ „Registrų centras“ atstovas Giedrius Cininas ir AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ atstovas Vaidas Žiedelis.

Į renginį prašome registruotis čiahttps://ec.europa.eu/eusurvey/runner/registracijosanketa1115 iki lapkričio 14 d. 17.00 val.

Registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu gausite prisijungimo prie renginio nuorodą. Planuojama renginio trukmė – 1,5 val. Renginys vyks per MS Teams platformą.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!