Kviečiame į Skaidrumo akademijos ir Baltosios bangos renginį „Skaidrumo birža. Pasidalinkime patirtimi“

Kviečiame privataus sektoriaus įmonių atstovus dalyvauti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įgyvendinamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ organizuojamame nuotoliniame renginyje „Skaidrumo birža. Pasidalinkime patirtimi“, kuris vyks 2022 m. gegužės 23 d. 13 val. Reginyje bus pristatoma naujovė – Skaidrumo akademijos dalyvėmis galės tapti skaidraus verslo siekiančios įmonės.

Dvi iniciatyvos: „Skaidrumo akademija“ ir  „Baltoji banga“ nuo šiol vienija jėgas ir ragina verslą jungtis bei siekti aukštesnių skaidrumo standartų, užtikrinti sąžiningą konkurenciją, atsakingą ir garbingą santykį su klientais, partneriais ir valstybe. Renginio metu bus pristatytas modelis, pagal kurį privataus sektoriaus įmonės turės galimybę įsitraukti į „Skaidrumo akademijos“ veiklą, antikorupcinės aplinkos kūrimą, gauti tam reikalingą ekspertinę pagalbą.

Renginį moderuos asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė, renginio dalyvius pasveikins Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas Darius Urbonas ir STT direktorius Žydrūnas Bartkus. Renginyje bus pristatyta naujoji privataus sektoriaus įmonių įtraukimo į antikorupcinės aplinkos kūrimą koncepcija ir pasidalinta įmonių patirtimi, kurios jau yra įsitraukusios į „Baltosios bangos“ ir „Skaidrumo akademijos“ veiklas.

Kviečiame gegužės 23 d. nuo 13 val. stebėti renginio transliaciją Youtube paskyroje.

Numatoma renginio trukmė 1 val.

 

Data

2022-05-23
Praėjęs!

Komentarai uždrausti.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!