„Skaidrumo akademijos“ veikloje – jau 52 dalyviai

„Skaidrumo akademija“ dalyvių skaičius auga, per pastaruosius ketverius mėnesius prie iniciatyvos prisijungė dar 9 institucijos: Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Nacionalinė teismų administracija, VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Šiaulių miesto savivaldybės administracija, Mažeikių rajono savivaldybės administracija, Telšių rajono savivaldybės administracija, Plungės rajono savivaldybės administracija, SĮ „Plungės būstas“ ir Jasiuliškių socialinės globos namai. Šiuo…

daugiau

Renginyje pristatyta „Skaidrumo akademija“ mokytojams programa

Šiandien nuotoliniame renginyje pristatyta „Skaidrumo akademija“ naujovė – nuo šiol „Skaidrumo akademija“ dalyviais galės tapti Lietuvos bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojai. Renginyje dalyvavo daugiau 400 mokytojų.

daugiau

„Skaidrumo akademijoje“ – nauja erdvė mokytojams

Kviečiame Lietuvos bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojus dalyvauti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įgyvendinamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ naujos programos mokytojams atidarymo renginyje.

daugiau

Tarptautinis antikorupcinis hakatonas Lietuvoje: inovatyvūs sprendimai skaidresnei Europai

Europos Parlamento užsakymu „RAND Europe“ instituto atlikto tyrimo duomenimis, korupcijos mastas Europos Sąjungos (ES) šalyse ekonomikai kasmet kainuoja 990 mlrd. eurų.

daugiau

Kviečiame dalyvauti skaidrumo inovacijų hakatone

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba ir Vilniaus šilumos tinklai organizuoja tarptautinį skaidrumo inovacijų hakatoną – Integrity Hackathon. Tai dviejų etapų hibridinis renginys subursiantis mąstytojus iš viso pasaulio ieškoti inovatyvių idėjų skaidresnės Europos kūrimui. Pirmasis etapas – virtualus renginys iš Vilniaus, kuris vyks 2022 m. rugsėjo 29–30 d. Jo metu skaidrumo entuziastai ir ekspertai, IT industrijos,…

daugiau

Diskutuota apie antikorupcinę komunikaciją: kodėl svarbu ne tik daryti, bet ir apie tai kalbėti?

Iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotoliniame renginyje „Antikorupcinė komunikacija: kodėl svarbu ne tik daryti, bet ir apie tai kalbėti?“ dalyvavo beveik 400 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovų. Savo patirtimi pasidalijo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), UAB „Rimi Lietuva“, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), AB „Ignitis grupės“ ir tiriamosios žurnalistikos atstovai. Renginys apie antikorupcinės komunikacijos svarbą buvo 20-asis…

daugiau

Pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas

Šiandien vyko „Skaidrumo akademijos“ organizuojama nuotolinė diskusija „Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse“, kurioje pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas. Renginyje dalyvavo daugiau nei 150 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovų.

daugiau

„Skaidrumo akademija“ – nauja galimybė skaidriam verslui

Nuotoliniame renginyje pristatyta Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įgyvendinamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ naujovė –  nuo šiol „Skaidrumo akademija“ dalyvėmis galės tapti skaidraus verslo siekiančios įmonės.

daugiau