Kviečiame valstybės ir savivaldybių institucijų ir valdomų įmonių atstovus į diskusiją apie antikorupcinės aplinkos kūrimą

Kviečiame dalyvauti „Skaidrumo akademijos“ organizuojamoje nuotolinėje diskusijoje „Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse“, kuri vyks 2022 m. birželio 20 d. 14 val. Renginyje bus pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas.

Diskusijos metu sveikinimo žodžius tars Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministrė Ieva Valeškaitė ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus pavaduotoja Rūta Kaziliūnaitė. Renginyje pranešimus skaitys ir gerąja praktika dalinsis STT Korupcijos prevencijos valdybos Korupcijos rizikos skyriaus Domantas Lukauskas, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento direktorius Vaidotas Rudokas,  AB „Lietuvos paštas“ Saugos ir prevencijos departamento vadovas Andrius Varnelis ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Rizikų valdymo skyriaus vadovas Aurimas Kudūkis. Renginį moderuos – Edvinas Chorostinas, STT Veiklos administravimo valdybos viršininko pavaduotojas projektinei veiklai.

Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas – tai praktinio taikymo metodinė priemonė, padėsianti valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms kurti skaidrią antikorupcinę aplinką, didinti verslo skaidrumą ir atsakingumą.

Numatoma renginio trukmė – 1,5 val.

Registracija į renginį: https://bit.ly/3QlcmkD

Data

2022-06-20
Praėjęs!

Laikas

14:00 - 15:30

Komentarai uždrausti.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!