Renginys „Karteliniai susitarimai viešuosiuose pirkimuose: kaip atpažinti ir jų išvengti?“

Kviečiame dalyvauti „Skaidrumo akademija“ organizuojamame nuotoliniame renginyje Karteliniai susitarimai viešuosiuose pirkimuose: kaip atpažinti ir jų išvengti?, kuris vyks 2022 m. kovo 24 d. 10.00 val. Šis renginys skirtas Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovams.

Karteliniai arba neteisėti susitarimai yra vieni sunkiausių konkurencijos teisės pažeidimų. Tokių susitarimų tikslas yra padidinti kartelio narių pelną vartotojų sąskaita. Bendrai nustatydamos kainas arba pasidalindamos rinkas bendrovės nustoja konkuruoti, nejaučia spaudimo tiekti į rinką naujus produktus, gerinti kokybę ar mažinti kainas. Rezultatas – vartotojams tenka mokėti brangiau.

Renginyje bus kalbama apie neteisėtus susitarimus viešuosiuose pirkimuose, kaip juos atpažinti ir išvengti, taip pat bus pristatytos organizacijų patirtys ir jų rekomendacijos. Savo įžvalgas pateiks Konkurencijos tarybos, Vilniaus miesto savivaldybės ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai:

  • Eglė Malonytė, Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos Draudžiamų susitarimų tyrimo grupės vyresnioji patarėja;
  • Giedrius Krasauskas, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vadovas;
  • Vaida Genytė-Kazlauskienė, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Pirkimų vadovė.

Nuotolinis renginys vyks per „MS Teams“ platformą, numatoma trukmė – 1,5 val. Į renginį kviečiame registruotis iki kovo 23 d. (imtinai) užpildant šią anketą.

Prisijungimo nuorodą į renginį išsiųsime registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Data

2022-03-24
Praėjęs!

Laikas

10:00 - 11:30

Komentarai uždrausti.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!