Tarptautinis antikorupcinis hakatonas Lietuvoje: inovatyvūs sprendimai skaidresnei Europai

Europos Parlamento užsakymu „RAND Europe“ instituto atlikto tyrimo duomenimis, korupcijos mastas Europos Sąjungos (ES) šalyse ekonomikai kasmet kainuoja 990 mlrd. eurų.

daugiau

Diskutuota apie antikorupcinę komunikaciją: kodėl svarbu ne tik daryti, bet ir apie tai kalbėti?

Iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotoliniame renginyje „Antikorupcinė komunikacija: kodėl svarbu ne tik daryti, bet ir apie tai kalbėti?“ dalyvavo beveik 400 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovų. Savo patirtimi pasidalijo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT), UAB „Rimi Lietuva“, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM), AB „Ignitis grupės“ ir tiriamosios žurnalistikos atstovai. Renginys apie antikorupcinės komunikacijos svarbą buvo 20-asis…

daugiau

Pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas

Šiandien vyko „Skaidrumo akademijos“ organizuojama nuotolinė diskusija „Antikorupcinės aplinkos kūrimas valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse“, kurioje pristatytas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir integralumo valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse vadovas. Renginyje dalyvavo daugiau nei 150 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovų.

daugiau

„Skaidrumo akademija“ – nauja galimybė skaidriam verslui

Nuotoliniame renginyje pristatyta Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įgyvendinamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ naujovė –  nuo šiol „Skaidrumo akademija“ dalyvėmis galės tapti skaidraus verslo siekiančios įmonės.

daugiau

43 dalyviai veikia „Skaidrumo akademijos“ veikloje

„Skaidrumo akademija“ dalyvių skaičius auga, šiais metais prie iniciatyvos prisijungė 8 institucijos.

daugiau

Pasidalinta patirtimi, kaip didinti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą

Šiandien vyko iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotolinis renginys „Kaip didinti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą?“, kuriame dalyvavo daugiau kaip 350 Lietuvos viešojo sektoriaus įstaigų ir įmonių atstovų. Pranešėjai pasidalijo gerosios praktikos pavyzdžiais, savo įžvalgomis ir patirtimi.

daugiau

Pasidalinta patirtimi, kaip viešuosiuose pirkimuose atpažinti kartelinius susitarimus ir jų išvengti

Šiandien vyko iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ nuotolinis renginys „Karteliniai susitarimai viešuosiuose pirkimuose: kaip atpažinti ir jų išvengti?“.

daugiau

Vyks trečiasis Pranešėjų apsaugos forumas

Kovo 1 d. 10 val. kviečiame į trečiąjį „Pranešėjų apsaugos forumą“.

daugiau