Kviečiame į renginį apie mokinių antikorupcinio sąmoningumo ugdymą

„Skaidrumo akademija“ mokytojams kovo 22 d. 14 val. organizuoja nuotolinį renginį „Mokinių antikorupcinio sąmoningumo ugdymas: 10 praktinių pavyzdžių“.

daugiau

„Skaidrumo akademijos“ mokytojai išbandė įtraukiančius ugdymo metodus

2023 m. vasario 13 d. Šiauliuose įvyko „Skaidrumo akademija“ mokytojams programos renginys „Patirčių erdvė. Antikorupcinis ugdymas pasitelkiant teatro metodus ir žaidimą „Antikoruptika“, kuriame dalyvavo pedagogai iš Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos.

daugiau

Diskutuota kaip ir kodėl verta tikrinti tiekėjus ir verslo partnerius

Įvyko pirmasis šių metų „Skaidrumo akademija“ nuotolinis renginys, skirtas verslo atstovams „Tiekėjų ir partnerių skaidrumas: ar žinote su kuo dirbate?“. Renginyje dalyvavo daugiau nei 130 privataus ir viešojo sektorių organizacijų atitikties pareigūnų ir asmenų, atsakingų už korupcijai atsparaus verslo vystymą.

daugiau

Kviečiame į nuotolinį renginį „Tiekėjų ir partnerių skaidrumas: ar žinote su kuo dirbate?“

„Skaidrumo akademija“ organizuoja nuotolinį renginį „Tiekėjų ir partnerių skaidrumas: ar žinote su kuo dirbate?“, kuris vyks vasario 14 d. 10 val.

daugiau

Antikorupciniu ugdymu ir metodais domisi vis daugiau pedagogų

Įvyko jau trečiasis „Skaidrumo akademija“ programos mokytojams renginys „Antikorupcinio sąmoningumo ugdymas mokykloje: galimybės ir gerosios patirtys“. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 860 pedagogų ir švietimo bendruomenės narių.

daugiau

Kviečiame į renginį apie antikorupcinio sąmoningumo ugdymą mokyklose

„Skaidrumo akademija“ mokytojams 2023 m. sausio 31 d. 14 val. organizuoja nuotolinį renginį „Antikorupcinio sąmoningumo ugdymas mokykloje: galimybės ir gerosios patirtys“.

daugiau

Apdovanoti „Skaidrumo akademija“ aktyviausi dalyviai ir mokinių konkurso nugalėtojai

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyko Skaidrumo šventė, kurios metu buvo minimos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ 2-osios įkūrimo metinės ir paskelbti mokinių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ nugalėtojai.

daugiau

Skaidrumo šventėje bus apdovanoti „Skaidrumo akademijos“ aktyviausi dalyviai ir mokinių konkurso nugalėtojai

Gruodžio 20 d. 13 val. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Kolonų salėje vyks Skaidrumo šventė, kurios metu bus minimos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ 2-osios įkūrimo metinės ir paskelbti mokinių konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ nugalėtojai.

daugiau