Kviečiame į nuotolinį renginį „Tiekėjų ir partnerių skaidrumas: ar žinote su kuo dirbate?“

„Skaidrumo akademija“ organizuoja nuotolinį renginį „Tiekėjų ir partnerių skaidrumas: ar žinote su kuo dirbate?“, kuris vyks vasario 14 d. 10 val. Renginyje kviečiame dalyvauti tiek privataus, tiek viešojo sektorių atitikties pareigūnus ir asmenis, atsakingus už korupcijai atsparaus verslo kūrimą.

„Skaidrumas yra viena pagrindinių vertybių plėtojant ilgalaikius ir tvirtus verslo sandorius. Įmonės turi vykdyti savo veiklą sąžiningai, etiškai ir laikytis teisės aktų reikalavimų bei to paties reikalauti iš savo partnerių. Kurdamos sąžiningus ir pasitikėjimu grįstus verslo santykius įmonės turėtų įsivertinti, ar potencialaus partnerio vykdoma veikla ir puoselėjamos vertybės yra tinkamos, ar tolesnis bendradarbiavimas nekelia padidintų tiek finansinių, tiek reputacinių rizikų“, – teigia Rūta Kaziliūnaitė, Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotoja.   

Renginio metu bus kalbama, kodėl reikia vertinti savo tiekėjus ir verslo partnerius. Bus pristatyti įrankiai ir priemonės, kaip surinkti duomenis, reikalingus įvertinti tiekėjų ir partnerių skaidrumą, taip pat praktiniai šių duomenų panaudojimo atvejai. Savo žiniomis ir patirtimi pasidalins AB „Vilniaus šilumos tinklų“ atstovas Edvinas Notkus, UAB „Mars“ Lietuva atstovas Mindaugas Rupšys bei JT International atstovas Eugenijus Cikockas.

Renginys nemokamas. Į renginį prašome registruotis čia iki vasario 10 d. 17 val.

Registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu gausite prisijungimo prie renginio nuorodą. Planuojama renginio trukmė – iki 1,5 val., vyks per MS Teams platformą.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su skaidraus verslo iniciatyva Baltoji banga.

„Skaidrumo akademijos“ naujienos

Prenumeruokite ir sužinokite pirmieji!

Palaukite...

Dėkojame už prenumeratą!