Kviečiame į renginį apie antikorupcinės aplinkos kūrimą valstybės valdomose įmonėse

Kviečiame valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių bei jų savininko teises ir pareigas įgyvendinančių institucijų atstovus dalyvauti „Skaidrumo akademijos“ organizuojamą nuotolinį renginį „EBPO: kaip kurti antikorupcinę aplinką valstybės valdomose įmonėse?”, kuris vyks 2021 m. birželio 21 d. 14 val.

Renginio metu įžanginį žodį tars Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento direktorius Vaidotas Rudokas. Pranešimą skaitys ir aktualiausią informaciją apie antikorupcinės aplinkos kūrimą valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse, o taip pat ir apie šias įmones kontroliuojančių institucijų vaidmenį pristatys Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atstovė Alison McMeekin. Po pranešimo bus klausimų-atsakymų sesija, kurios metu renginio dalyviai galės užduoti rūpimus klausimus. Renginį moderuos – Skaidrumo akademijos nepriklausomas ekspertas Liudas Jurkonis.

Numatoma renginio trukmė – 1,5-2 val. EBPO pranešimas bus anglų k. be vertimo.

Į renginį kviečiame registruotis po 1-2 Jūsų organizacijos atstovus iki 2021 m. birželio 18 d. 16 val. užpildant anketą. Prisijungimų skaičius ribotas, todėl užsipildžius visoms vietoms, registracija bus stabdoma. Nuorodą į renginį dalyviams išsiųsime el. paštu pasibaigus registracijai.

Tai jau 8-asis „Skaidrumo akademijos“ gerosios patirties apsikeitimo renginys. Ankstesniuose renginiuose apie antikorupcinės politikos kūrimą viešosiose įstaigose ir savivaldybėse, dovanų politiką ir viešuosius pirkimus dalyvavo daugiau nei 1400 viešojo ir privataus sektorių atstovų.

https://skaidrumoakademija.lt/wp-content/uploads/2021/06/25-1024x858.png